Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, iż faceci, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest przeważnie zmęczony. Musi odpocząć. Toteż niezwykle istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest potencja zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezmiernie ważny.

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Co niszczy chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może także objawiać się osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Pozostałe choroby, które erekcja mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu potencja
jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Współcześnie mnóstwo mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, brak snu i inne podobne okoliczności. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Ból głowy czy zmęczenie jako przyczyna odmowy zbliżenia seksualnego

Ból głowy lub brak sił jako powód odmowy zbliżenia seksualnego przez kobiety jest często przyjmowany przez partnerów z powątpiewaniem albo niedowierzaniem. Lecz powszechnie utrwaliło się w świadomości, że kobiety „czasem tak mają” w odróżnieniu od mężczyzn, którzy „mieć tak nie mogą”, bo przecież – podążając dalej za stereotypowym myśleniem – są stale otwarci oraz przygotowani na podjęcie współżycia. A co się dzieje, kiedy to facet nie ma ochoty na stosunek? Zazwyczaj do rzeczywistego powodu braku ochoty na stosunek, które zostały cialis scharakteryzowane w tekście powyżej, dołączają jeszcze nerwy i poczucie porażki połączone z presją, jaką wtedy odczuwa. Przecież odmawiając „nie sprosta zadaniu”, „okaże się niemęski”, „partnerka zacznie podejrzewać impotencję”, „a może coś jest ze mną nie tak?” itp. ttd. – treść złych myśli jedynie potęguje już widoczny niepokój związany z osłabieniem libido, co tylko pogłębia kłopot. W takich sytuacjach bardzo ważne jest wsparcie oraz zrozumienie uzyskiwane od partnerki – czasami wystarczy, że mężczyzna usłyszy potwierdzenie, iż jest akceptowany i nadal atrakcyjny w jej oczach, żeby stan rzeczy uległ poprawie. Rzecz jasna, żeby partnerka mogła wykazać zrozumienie, musi dowiedzieć się, z czym boryka się jej partner!

Ale od rozmowy oraz akceptacji partnerki jeszcze ważniejsza jest akceptacja sytuacji przez samego mężczyznę, co co na pozór nie jest takie proste. Często objawia wtedy tzw. „czarno-białe” postrzeganie: albo zaniedbywanie, ignorowanie kłopotu, który wówczas jedynie narasta albo wyolbrzymianie objawów i myślenie skrajnie pesymistyczne „to już koniec! będzie coraz gorzej!”. Aby zmniejszyć lęk, zawsze opłaca się zasięgnąć rady lekarza kamagra w zelu specjalisty – seksuologa (albo urologa, androloga). Na szczęście najbardziej rozpowszechnioną przyczyną niskiego libido jest przemęczenie oraz stres a także kłótnie w związku – czasem wystarczy więc zatroszczyć się o wypoczynek (najlepiej wspólny!) a problemy mijają.