Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka i czarna spódnica to styl kojarzony raczej klasycznie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki kunsztownym tkaninom i ozdobom.
W takowym zestawie biała bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany wzór oraz jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są standardowo wygięte, lecz proste i usztywnione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja kunsztowna bywa podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny wzór z tkaniny. Taka tkanina daje jej trochę ekstrawaganckiego stylu i udowadnia, iż nosząca ją panna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na obcasie. My doradzamy błyszczące, srebrne szpilki o trendy, mocno wykrojonym kroju i z asymetrycznym, szpiczastym czubkiem okrywającym stopę na skos. Niepowtarzalne buty nadają ton innym dodatkom. Szyję zdobi kunsztowny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia sporo połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku czy na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy wyrafinowanej stylizacji razem z linkami do sklepów umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę danej rzeczy przekierowuje na stronę produktu.
tekst dostepny na stronie torebki

Next PagePrevious Page
Similar Posts

Add your comment