Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na naciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba wzbudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Dotykanie warto zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą stopę należy uciskać przez około 5 minut.
Panie bardziej reagują na naciskanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki szybkim masażom życie łóżkowe viagra taniookaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, które punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio

Next PagePrevious Page
Similar Posts

Add your comment