Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Co niszczy chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może także objawiać się osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Pozostałe choroby, które erekcja mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu potencja
jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Współcześnie mnóstwo mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, brak snu i inne podobne okoliczności. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

Next PagePrevious Page
Similar Posts

Add your comment