Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, iż faceci, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest przeważnie zmęczony. Musi odpocząć. Toteż niezwykle istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest potencja zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezmiernie ważny.

Next PagePrevious Page
Similar Posts

Add your comment