Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona purpura i błyszczące srebro i złoto to odcienie najczęściej kojarzone z fetami. Stylizacja okolicznościowa także bywa utrzymana w barwach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja okolicznościowa bazuje na czerwonej sukience obszytej czarną siateczką. Pas i biodra podkreśla spektakularna kokardka, a dekolt wycięty w wzór serca przykuwa uwagę na piersi. Sukienka jest sexi, choć nie odkrywa nazbyt sporo, a poprzez optymalnej długości za kolana podkreśla najbardziej zgrabne partie nóg
Utrzymując się w atmosferze choinkowych detali, jako uzupełnienie zalecamy mocne zielone szpilki wyszywane cekinami w jednakowym odcieniu i wykończone oszałamiającą wstążeczką – dzięki nim na sto procent zrobisz szoł na familijnym spotkaniu.
Do kolorów choinki i śniegu nawiązuje poza tym biżuteria.
etno-297x417
Proponujemy komplet łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków oraz pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie staną się zamiennikiem dla szmaragdów, to znaczy popularnych, zielonych kamieni. Stylizacja okolicznościowa ma także małą kopertówkę – w takim przypadku zalecamy czarne, skórkowe puzderko ozdobione srebrnym, ażurowym szlaczkiem. Stylizację w barwach choinki obowiązkowo musi uzupełnić czerwona pomadka dodatkowo mocny manikiur w tym samym kolorze lub tonacji połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wieczorowe

Next PagePrevious Page
Similar Posts

Add your comment