Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja ze wzwodem występuje raz na pięć stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny braku wzwodu mogą być różnorodne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot z erekcją występuje, kiedy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby dało się odbyć zwykły stosunek. Mówi się o poważnym problemie z erekcją, gdy zaburzenie następuje minimum w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, gdy spędzamy większość dnia podczas pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły oraz chęci na seks. Należy wówczas zadbać o niwelowanie sytuacji stresowych, odprężenie cialis i rozsądne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z dużym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do penisa i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% badanych prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja

Next PagePrevious Page
Similar Posts

Add your comment