Kąpiele wodne i akupresura na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Dużo mężczyzn ma kłopoty z potencją. Wielu z panów nie wie, że szybko sobie pomóc prostymi nieinwazyjnymi sposobami bez wizyty u lekarza.
Jeżeli zastosujemy domowe sposoby na podniesienie potencji, od masowania podbrzusza, przez dietę oraz akupresurę – masaż i ucisk miejsc erogennych i wrażliwych, to efekty są satysfakcjonujące jedynie, kiedy robimy to systematycznie i przez kilkanaście tygodni.
Współcześnie coraz więcej seksuologów, odwołując się do przeprowadzonych badań, przekonuje się, że bicze viagra tanio wodne są właściwym sposobem na leczenie nie tylko kłopotów ze wzwodem, lecz też na niewielki popęd płciowy. Oprócz tego bicze wodne wzmacniają wszelkie czynności seksualne. Biczowanie wodne należy stosować na podbrzusze. Natrysk powinien być zmienny, najpierw ciepły, raz zimny. Stonowany natrysk można zastosować na jądra. Te sposoby zabiegu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca intymne, bo właśnie przegrzanie może doprowadzić do problemów z erekcją, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zastosowana przez kobiety z obniżonym popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie tania kamagra

Next PagePrevious Page
Similar Posts

Add your comment